Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Október első hetében hagytam...

Október első hetében hagytam abba a fogamzásgátló tablettát. Azóta 2× jött meg, egyszer decemberben, majd rá 35-36 napra most januárban. Mind a két alkalommal 2 napig tartott, nagyon erős görcsökkel. Meddig tart amíg rendszeres lesz? Ez normális?

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy a gyógyszer szedése előtt 28-29 napos rendszeres ciklusom volt és 7-8 napig tartott.
2020. jan. 25. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász
2020. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mivel a fogamzásgátló azt hiteti el a szervezeteddel, hogy éppen terhes vagy, ezért gondolhatod, hogy milyen meglepő lesz a testednek, hogy "tegnap még terhes voltam, ma már nem". Én fél évet mondanék, annyi idő alatt áll kb. helyre a menstruációd, ha helyreáll. Hogyha nem, akkor pedig szakember, aki beindítja a rendszeres peteérést.
2020. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Itt egy hasznos link a fogamzásgátló szedésének abbahagyása utáni időszakról, és a menstruáció rendszeresedésének esélyeiről, kilátásairól:

[link]

2020. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!