Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aspirin protect fogamzásgátló...

Aspirin protect fogamzásgátló mellé?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy az aspirin (pl. aspirin protect) véralvadás gátló hatású, artériás értelemben. Szerintetek ha valaki fogamzásgátlót szed, hatékony volna aspirin protectet szednie hogy ezzel is óvja az egészségét, és csökkentse legalább az artériás vérrögképződés kockázatát?

2020. jan. 26. 23:21
 1/4 anonim válasza:
Hatékony
2020. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd figyelembe az Aspirin gyomornyálkahártyára gyakorolt hatását. Azért ha nem muszáj, inkább ne szedd. Ha nincs véralvadási rendellenességed, nem élsz ülő életmódot és nem dohányzol, akkor nem olyan vész ez az antikoag hatás.
2020. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, igyekszem sportolni is, szerencsére nincs véralvadási problémám sem, sem pedig szív és érrendszeri problémám. Igazából fiatal vagyok, huszon éves. Arra gondoltam még hogy akkor inkább szedek magnéziumot (magnerot) ami erősíti az érfalakat. Valamilyen módon oda szeretnék figyelni arra hogy minimalizáljam a kockázatot.
2020. jan. 27. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ott van mondjuk a Gingko biloba vagy a Rutascorbin. A magnézium ilyen indikációban nem használatos.
2020. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!