Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis mitől lehet? Mit tegyek...

Mégis mitől lehet? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban orvosról orvosra jártam, mert nagyon pattanásos az arcom és más testrészeken is megjelennek, pl.:háton, nyakon, mellkason. Elmentem bőrgyógyászhoz, megvizsgált, felírt Zindaclin kenőcsöt és azt mondta, hogy használják arclemosó gélt. Ezek nagyjából segítettek, kevesebb pattanásom lett, de még mindig vannak. Ő elküldött nőgyógyászhoz és endokrinológushoz. A nőgyógyász nem tálalt semmit, így elküldött vérvételre, hormon vizsgálatra, és azzal kellett elmennem endokrinológushoz. A vérvételi leleten minimális eltérések lettek. Az endokrinológus tetőtől-talpig megvizsgált, csinált dexamethason tesztet, ami negatív lett. Ő sem látott semmi egyéb elváltozást, egyedül a nátrium szintem alacsony, ami valószínű a gyógyszereim miatt van, na szóval, az endokrinológus visszaküldött most nőgyógyászatra, hogy írjanak ki fogamzásgátlót, és bőrgyógyászhoz is menjek vissza...avagy, menjek el még kozmetikushoz...kicsit elegem van, hogy senki nem tálal semmit. Akkor mégis mitől vannak a pattanásaim? Mit tegyek még? Mit tudok én saját magam tenni ellene? Vagy ha nem tálalnak semmit, akkor mitől lehet ennyi pattanásom?

2020. jan. 27. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hű, ez tényleg olyan, mint egy ördögi kör. Át tudom érezni.
2020. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!