Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszek nőgyógyászati vizsgálat...

Maszek nőgyógyászati vizsgálatra szülőnek is be kell kísérnie az orvosi szobába? (17 éves vagyok)

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, Apukámmal élek, és hát nem igazán preferálnám ha bejönne miközben engem nézegetnek. Ugye az elég, ha kint megvár? Nem tudom, hogy működik, sosem jártam még nőgyógyásznál.
2020. jan. 27. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bemennie, ne aggódj. Kint meg tud várni.
2020. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell senkinek bekísérnie, sőt, valószínűleg nem is engednék ezt meg.
2020. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
El se kell mennie veled. Mehetsz egyedül is.
2020. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell ott lennie, hacsak te nem ragaszkodsz hozzá (államinál sem).
2020. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem kell be mennie. És szerintem ő sem akar, ugyanúgy feszélyezné a helyzet mint téged.
2020. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valazokat! Ez nyugtato😇
2020. jan. 27. 18:28
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Elméletben 18 év alatt kell egy szülő aláírása mivel még nem vagy nagykorú mindenesetre menjen el veled és várjon a vároban majd az orvos mondja bent hogy kell e oda vagy sem
2020. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!