Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek ehhez hasonló?

Volt már valakinek ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!19 éves lány vagyok és olykor menzesz előtt vagy közben és peteérés előtt az alhasam jobb oldalán szoktam egy szúrós fájdalmat érezni..(sosem voltam nőgyógyásznál ,mert nagyon félek,egy fiúval voltam együtt csak és sosem szedtem fogamzásgátlót)

Volt már valakinek ilyen?Meg vagyok ijedve és csak a legrosszabbra tudok gondolni :/



2020. jan. 28. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel a tünettel petefészekgyulladásom volt. Nem jelenti azt hogy neked is ez van, de nem szabad viccelni vele. Ha már valakivel voltál együtt akkor pláne el kellene menni orvoshoz ezen felül pedig panaszod is van. A nőgyógyászati problémákról megtanultam hogy nem szabad szórakozni velük es otthon kezelgetni mert csúnyán eldurvulhat és dupla annyi idő mire kikezelik ha nem mész időben orvoshoz.
2020. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!