Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó ciszták? Lehetséges ez?

Fájó ciszták? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

A mellem tele van cisztákkal az egyik nagyon fáj időnként, a doki uh-n azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, ha baj lesz leszívja. Ez volt fél éve. Kb 1 hete fáj az alhasam jobb oldalon (gyanítom a petefészek az).

Ott is ciszta lehet, azért fáj? És ha igen, mivel mutatható ki, hogyan kezelik?


2020. jan. 28. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész nőgyógyászatra, meg ultrahangoznak (kemény 2 perc) és máris mindent tudni fogsz. Mi nem tudunk neten keresztül ultrahangot csinálni.
2020. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, még 2 hét az időpontig és annyira ideges vagyok, hogy enni sem bírok..

Hasonló cipőben járó nők tapasztalatait szerettem volna kikérni...

2020. jan. 28. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tipikus ciszta tunet hogy a petefészek kornyeken fájdogál. Persze mástol is lehet, de ez az egyik ok.
2020. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A petefészek fájhat ovuláció idején is.
2020. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most volt ovulációm, szombaton borzasztóan fájt az alhasam jobb oldalon, de ma kedd van és még mindig néha beleszúr, ezt furának tartom.

Egyébként húgyúti fertőzéssel szenvedtem, szerintem nem kezeltek ki rendesen, mert még mindig nem az igazi :(

Most egyébként eredményekre és időpontra várok, de rettegek, hogy komoly a baj és akár meddő is lehetek..

2020. jan. 28. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszodra: Nekem is több napig szokott fájni a petefészkemnél, amikor ovulációm van. Nem csak egy-két napig érzem.
2020. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!