Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utána olvastam és Hüvelyfertőz...

Utána olvastam és Hüvelyfertőzés a "túlzott tisztálkodástól is kialakulhat! Ez alatt mit kell érteni?

Figyelt kérdés

Mi az hogy tulzott tisztálkodás?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


(Ezt a kérdést még én tettem fel pár napja.)

Lehet hogy a "túlzott tisztálkodás" az oka? Mert lehet attól jön elő ujra és ujra és ez egy ilyen "ördögi kör" akkor, mivel azért "tisztálkodom" ennyit mert előjön :O...

remélem érthető...Vélemény?


2010. júl. 22. 18:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szappanal szoktam "kimosni":S lehet ez a gond?
2010. júl. 22. 18:12
 2/11 A kérdező kommentje:
hüvelyfeztőség.. elirtam
2010. júl. 22. 18:17
 3/11 A kérdező kommentje:
jo ez vicces xD megint :D "hüvelyfertőzés" sikerült yuppii :D
2010. júl. 22. 18:17
 4/11 anonim válasza:
elvagy magadba:) menj dokihoz:)
2010. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne fürgyé le!
2010. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi ezt a SOK ÉRTELMES választ :)
2010. júl. 22. 19:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán tesz jót a szappan neki, felboríthatja a hüvely normál baktériumflóráját, és fogékonyabb lehet a kórokozók megtelepedésére. Allergiás is lehetsz a szappanra, irritálhatja is a szappan, hiszen szárító hatás van. Próbálkozz intim mosakodóval. Ha ezután is megmarad a problémád, akkor mindenképp menj orvoshoz.
2010. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne mosd ott bent? csak ugy egyszerü tusfürdö átmosod és ennyi, ne kend a hüvelyedbe. Se ezeket a hülye intim tusfürdöket.. nekem attól lett:/
2010. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, elpusztítja a természetes baktráiumflórát. Nem kell a hüvelyedet kimosni. Csak kívülről mosd meg a nemi szerved, ne nyúlj bele szappanos kézzel.
2010. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát "annyira" bele nem szoktam nyulni szappannal, de a szeméremajkakat meg ilyeneket azt szappannal szoktam...
2010. júl. 22. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!