Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. folyamatos hüvelyi vérzés...

Kb. folyamatos hüvelyi vérzés mitől lehet? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval már 1,5 éve szenvedek ettől a problémától. 4 nőgyógyásznál jártam már (magán, Bp.), de mintha nem vennének komolyan vagy “lusták lennének” rendesen kivizsgálni. A fő problémám, hogy már 1,5 éve szinte folyamatosan vérzek (hol több, hol kevesebb), főleg szex után, de előfordul anélkül is. Kezeltek már gombára, gyulladásra (tenyésztés nem volt, hiába kértem), illetve már méhszájsebbel is kezeltek, amit lézerrel távolítottak el. A műtét óta is vérzek (az orvos szerint ilyenkor normális...), 9-én megyek ismét vissza hozzá kontrollra. Emellett felfázásos tüneteim is gyakran vannak, ezt a d-mannose nagyjából rendben tartja, de akkor is furcsa, erre semmit sem mondtak. A rákszűrésem P2 gyulladással, amit elvileg kikezeltek. A fogamzásgátlót is abbahagytam már féléve, de ettől sem változott semmi. Hüvelyi UH negatív. Volt olyan orvos, aki szerint csak erős fog.gatlo kell és amúgy ne pörögnek rá, mert egyszerűen változik a testünk... 1,5 évvel ezelőttig nem volt semmi ilyen panaszom, biztos, hogy konkrét oka van. Egy partnerem van már 2,5 éve, de ez teljesen aláaknázza a kapcsolatunkat (pedig nagyon megértő és türelmes, de nyilván már nagyon nehezen viselem lelkileg is az egészet). Valaki esetleg volt hasonló helyzetben? Vagy lenne bármi jó tanácsa? Az orvosokban már sajnos nem tudok bízni. (Anyagilag is hatalmas kiadás, kb. 300 ezer forint ráment már erre - a műtéttel együtt.) Teljesen el vagyok már keseredve, szívesen fogadok bármilyen tanácsot. Előre is köszönöm! 28N

2020. jan. 29. 18:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
+6-án megyek endokrinológushoz is, bár oda sem az orvos küldött, hanem magamtól megyek, hátha...
2020. jan. 29. 18:23
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eü kaparást nem csináltak? Általában az megmutatja mi lehet a probléma.
2020. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem csináltak, még csak meg sem említették. De legközelebb rákérdezek majd. Fájdalmas egyébként?
2020. jan. 29. 18:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Hpv tesztet csináltak? Ha nem, akkor a küretet és ezt meg kellene nézetned, mert ezt okozhatja méhtestrák és méhnyakrák is. Sajnos a sima rákszüréseb sok a fals negatív eredmény, olvass utána a Cervic Life szűrésnek.
2020. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Meg fogom csináltatni ezeket a vizsgálatokat. Csak furcsa, mert 3x néztek hüvelyi UH-t, 3 különböző orvos, mind azt mondta, hogy tokeletes, semmi rosszat nem lát. Egy év alatt 2x volt rákszűrésem, mindkettő P2 és nem volt HPV-gyanú. De így is rettegek, hogy mi lehet.
2020. jan. 31. 16:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezen kívül amúgy hormonokat néztek voltál vérvételen ? Lehet el kellene menned egy endokrinológushoz nem csak szervi problema okozhat ilyet hanem hormonális bajok is.
2020. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem küldtek el oda sem, de már intéztem magamnak időpontot, mert igen, az is benne lehet a pakliban.
2020. febr. 1. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Remélem jobban leszel! Majd írd meg mi lett.

Az amit pedig a nőgyógyászok csinálnak felháborító.

Minden jót!

2020. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha egyszer végre tényleg kiderül és megszűnik a probléma, akkor megírom mindenképp :)
2020. febr. 2. 23:00
 10/14 anonim válasza:
Gyógyulást neked. Majd írd meg mi lett. Eddig nekem is normális menstruaciom volt , most csütörtök óta verzek hol több , hol kevesebb vagy semmi , vagy csak pecsetelek. 9-én kellene újból menstrualjak. Elmentem egy nő dokihoz mert megijedtem , meg sem vizsgált , csak egy egy perces ultrahang és rá vágta , hogy semmi probléma. Két hét múlva megyek magán dokihoz
2020. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!