Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől van, miért így néz ki?

Ez mitől van, miért így néz ki?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje észre vettem hogy esténként,mikor lefekszem aludni erős vizelési ingerem van, de ugye nem jön sok ,mert lefekvés előtt mindig megyek pisilni. Az este is így volt,de most egy átlátszó műanyag tálkába pisiltem,mert még akartam nézni,hogy nem zavaros e esetleg. Hááát megdöbbentem. Teljesen normális,szalma sárga színű, viszont a tetején, ilyen szintén szalma sárga színű krémes valami volt. Mint a folyás,úgy nézett ki. Na de az nekem sosem szokott sárga lenni. 🙄😣 Amikor pisilek nem csíp nem fáj,csak ha végeztem akkor olyan mintha még mindig kellene pisilnem,ja és van,hogy elég erős szaga van a vizeletemnek. Ez mitől lehet?
2020. jan. 30. 09:45
 1/3 A kérdező kommentje:
És néha van, hogy fáj a hasam alja
2020. jan. 30. 09:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megnézetném orvossal. Háziorvoshoz vigyél egy kis üvegben vizeletmintát és megnézik, mi van benne. Mondd meg, hogy gyakran van vizelési ingered. Lehet, hogy felfáztál.
2020. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár genny is lehet a vizeletedben.

Nezess labort.

2020. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!