Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hashajtót kellett beszednem...

Hashajtót kellett beszednem műtét miatt, de nincs széklet. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval holnap lesz műtétem Laporoszkopiás ciszta eltavolitas.. amihez mint otthon elvégezendő végbélkúpot kaptam.. (béltisztitásra) na...de..


Tegnap este ettem utoljára! Reggel 2x is voltam wc-n kb minden kijött. Ma nem ettem egésznap semmit, de most délután be kellett adnom kötelező szerüen magamnak a végbélkúpot... Feldugtam,fent tartottam ameddig tudtam.. Aztán jött a hasmenéses érzés.... Szaladtam a wcre itthon.. De nem jött semmi ki belőlem,csak a kúp... Rosszul használtam esetleg? Bent tartottam ameddig tudtam de utána jött az érzés és muszáj volt.. De mint mondtam semmi nem jött ki belőlem. Azért mert már nincs is bennem semmi ami kijöhet... Vagy? Mint mondtam tegnap se ettem csak vacsorát reggel pedig 2x bőségesen wc-ztem... Lehetseges hogy mar nem volt mi kijojjon?



2020. jan. 30. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Már nincs ami ki jöjjön.Gyógyyulást neked!
2020. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!