Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet (érzékenység a...

Ez mi lehet (érzékenység a gumira vagy valami más gond)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szokott fájni az alhasam es nagyon gyakran van vizelesi ingerem vagy ilyen fura erzesem a hüvelyben.

Szexnél, ha teljesen ráülök páromra akkor kis fájdalmat érzek a hüvelyemben, ami eddig nem volt.

Illetve a méhszájamat is elég lent érzem, már olyan 4-5 cm-re a bemenettől.

Szerintetek ez mi lehet? Okozhatja érzékenység a gumira. Vagy más egyéb.?

(van időpontom nőgyógyászhoz, de addig érdekelnek vélemények/tapasztalatok)



2020. febr. 3. 04:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván terhes vagy.
2020. febr. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Terhességre az esély szinte 0. Nem hiszem, hogy terhes lennék.
2020. febr. 3. 05:01
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg fogsz lepődni 9 hónap múlva.
2020. febr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyen stílusban válaszolni. Nyilván utána fogok járni mindennek, de kétlem hogy terhesség állna a háttérben ugyanis minden alkalommal védekezünk és eddig egyszer sem történt semmilyen 'baleset'.
2020. febr. 3. 07:09
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint egyszer mégis.
2020. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért kell erőltetni a terhesség témát? Lassan 2 hónapja fennállnak a tünetek (és azóta nem éltünk nemi életet), voltam vizsgálaton, kaptam kúpot gombas fertőzés ellen, ami el is múlt, de ezek a tünetek megmaradtak. A menstruáciom mindkét hónapban és az elmúlt évben is mindig szabályosan, szinte napra pontosan megjött és el is múlt. Arra lettem volna kíváncsi hogy tapasztalt e már valaki más is hasonlót és hogy nála mi volt az ok. De majd pontosat nyilván az orvos fog mondani, de ha terhes lennék szerintem feltűnt volna az orvosomnak az első vizsgálaton is.
2020. febr. 3. 07:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Felfazas is lehet. Az en bevalt modszerem ilyenkor: vastagon feloltozom alulrol. Betet, 2 bugyi. A mehszajamat en meg sosem ereztem. Lehet tul nagy a baratod nemi szerve ezert faj a teljes behatolas.
2020. febr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó köszönöm. Nem nagy, csak 21 centis.
2020. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7: Köszi a választ! És bocsánat, pontosítok, inkább olyan 6-7 cm-re éreztem ma.

#8: mekkora paraszt vagy.

2020. febr. 3. 08:29
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem akkor voltak ilyen tüneteim, mikor hüvelygyulladásom volt. Nekem a gumi miatt alakult ki, próbáld ki a latex menteset:)
2020. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!