Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tart tovább a megvonásos...

Miért tart tovább a megvonásos vérzésem?

Figyelt kérdés

Altforalle 3mg/0,02 mg-os fogamzásgátlót szedek. Most szombaton kezdtem volna a szünetet, de múlt előtti vasárnap elkaptam egy hányós-hasmenéses betegséget. A tabletta beszedését követő 3-4, de még 6 órán belül sem hánytam vagy ment volna a hasam egyik nap sem, így nem vettem be új tabit. Viszont múlt hét csütörtökön megjött. Önmagába ezt sem értettem, de mindegy. Ma van a 6.napja a megvonásos vérzésemnek, és még eléggé megvan (nem úgy tűnik, mint ami ma elmúlna), pedig általában 5-6 napig tart. Pedig az ilyen “tünetei” megvannak. Szúr a hasam, ilyen átlátszó “nyálka” is jön, elég sokszor barna is, de jön sima vér is.

Létezik olyan, hogy azért nem múlik el, mert még szedem a fogamzásgátlót, miközben “megvan”? Vagy mi lehet az oka?



2020. febr. 4. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!