Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú bő barnás vérzés...

Hosszú bő barnás vérzés menstruáció után?

Figyelt kérdés

eleve problémás a mensim, 2019 nyarán egyszer valamikor megjött, aztán ahogy kezdődött a suli és a stressz legközelebb csak októberben pár napot aztán azóta csak most január közepén, de az nagyon hosszú volt, 2 hétig tartott úgy hogy az elején erősebb aztán egy nap gyenge aztán egy erős aztán egy nap csak kis barnázás aztán megint vérzés szóval így ez kb 2 hétig aztán a vérzés elmúlt mondom biztos oké hogy ez most hosszabb volt legalább elmúlt..na igen február van már és még mindig barnázok ,legalább 2 hete mióta elmúlt a vérzés, néha kevesebbet néha viszont elég bő, nincs kellemes illata nyilván, orvoshoz nem merek menni még sosem voltam, anyukámnak se merem mondani

16L(szűz)



2020. febr. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig sztem mondd el anyukádnak, ő elkísér a nőgyógyásznhoz. Érdemes lenne sztem elmenned. :) hidd el támogatni fog.
2020. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tavaly nyár óta menstruálsz, akkor még nem állt be a hormon rendszered, ilyen előfordulhat. Az anyukáddal viszont érdemes lenne ezeket megbeszélni, hogy tudjon segíteni.
2020. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tavaly nyár óta menstruálok, már vagy két éve és ez aggaszt, sose volt rendszeres de tavaly nyár óta még rosszabb, lelki eredetű is lehet? olvastam ilyet
2020. febr. 5. 22:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A két év sem sok idő. Nem lelki oka van, hormonális. Milyen magas vagy és hány kg?
2020. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
168-170cm magas és 52-55kg körül
2020. febr. 7. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!