Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17-18 naponta megjövő 6-7...

17-18 naponta megjövő 6-7 napos erős menstruációs vérzés normális?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenkinek hosszabb időközönként jön meg, gyengébb, és 4-5 napig tart. Sajnos nagyon sokat szenvedek vele. Fordulhat ék orvoshoz, vagy ez normális? 2,5 éve jött meg.
2020. febr. 6. 07:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Fordulhatnék*
2020. febr. 6. 07:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy számolod a 17-18 napot, benne van maga a menstruáció is?
2020. febr. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció első napjától, a következő első napig 17-18 nap? Mert az nem normális.

Viszont ha nem számolod bele akkor is 24-25 nap lenne.

2020. febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már nem vagyok mai gyerek, de nekem is mindig így jött meg. Elmentem dokihoz, semmit nem talált. Van, akinek ilyen sajnos. Utáltam!!!!!! Folyton vérszegény voltam és úgy egyáltalán, alig lett vége, már szinte kezdődött is megint.


Vizsgáltasd ki magad, az a biztos.

2020. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne dokihoz menni. Esetleg hormonvizsgálat. Pl. rokonomnak elhúzódó menstruációja volt egy ideje, neki a vérkép után derült ki, hogy inzulin rezisztens és diétáznia kell meg gyógyszert szedni. De kordában tudja tartani, ha odafigyel a kajára.
2020. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A menstruáció nélkül 17-18 nap, szóval a menstruáció utáni első nap és a következő menstruáció 1.napja közti időtartam. De a többieknek így is sokkal több idő van köztük. :-/
2020. febr. 6. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
A ciklusodba a menstruációt is bele kell számolni, tehát 23-25 naposak. Teljesen normális, főleg, mivel rendszeresen ilyen; akkor kellene aggódnod, ha több hónap kimaradna, vagy ennél sűrűbb lenne, ettől eltérően. (Az más kérdés, hogy szívás, hogy nem ritkább, de ez később változhat.)
2020. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!