Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van akinek NEM vált be az...

Van akinek NEM vált be az intimkehely?

Figyelt kérdés
Egyszerűen éjszaka felcsúszik, alig bírom kiszedni. Nem teszem fentre, rengeteget utána olvastam már, mindent jól csinálok szerintem. Nagyon mélyre felcsúszik minden alkalommal. Más is járt így, hogy nem jó neki a kehely?
2020. febr. 6. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem jo méretet választottál.
2020. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelo.kelyhet vetted
2020. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ejszaka osszes kehely felcsuszik
2020. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Magasan van a méhszáj, ezzel tisztában voltam, ehhez választottam "magas" hosszúszáru kelyhet, plusz a legnagyobb méret is, a vérzés erőssége miatt illetve hogy tovább kitartson. Tehát tanácstalan vagyok mert szerintem többet nem tudok tenni :(
2020. febr. 9. 13:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka így műkődik a kehely, guggolj le, és nyomjál mintha kakilnál, úgy kijön. Ez ilyen, meg kell szokni, nem csinálsz semmit se rosszul.
2020. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn jò mèretet vettem,mégis èjjel felcsùszik. De az èletbe nem vàltanèk vissza tamponra!

Guggolj le ès 2 ujjal csípd össze fönt hogy a nyomàs megszűnjön,ezután óvatosan húzd le de ugy,hogy közben jobbra balra mozgatod. Lazitsd el magad ott lent.

2020. febr. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
-oké kiszedi az ember valahogy reggel, csak közbe a vér meg mellette lefolyik és lehet mosni...
2020. febr. 13. 17:02
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Pfuuu még olvasni is undorító..nem még használni..ezerszer inkább a tampon gyengébb napokon meg a betét...
2020. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek tapasztaltam
2020. ápr. 24. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nekem se vált be:(. Selenacup L.(a végére madzagot is kötöttem ha túl magasra menne, hogy i tudjam húzni:D)De konkrétan felhelyezni sem tudom még.Nem sikerült eddig.Remélem azért majd többszöri próbálkozás után sikerülni fog. Dugdosom-dugdosom,de minden véres, az egész kezem már, de feltolni az istenért nem tudom. Olyan nagynak tűnik már a bejáratnál is:D Formátlan vacak:( Az a rossz, hogy az ujjaiddal közben szorítanod kell és az ujjakkal egyszerre szorítani és felfelétolni baromira kényelmetlen.Nem egyszerű.Jelenleg elképzelni sem tudom valaki ezt állva hogyan tudja felhelyezni és ráadásul arra is tud figyelni,hogy jó helyre kerüljön, kinyíljon stb. Nagyon macerás.Úgy vagyok vele néha küszködöm vele amikor itthon vagyok, hátha egyszer majd beletanulok.Addig marad a tampon és a betét.A régi bevált eszközök.
2020. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!