Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés külső aranyérrel?

Szülés külső aranyérrel?

Figyelt kérdés
39hetes vagyok és bár soha életemben eddig nem volt ilyen problémám,kijött az aranyerem.A nőgyógyász múlthéten látta,azt mondta,a Sperti elég lehet rá.Egy hete kenem,de inkább nagyobb lett azóta.Nem vérzik,nem fáj,de borzasztóan zavar és emiatt elkezdtem félni a szüléstől is.A szülésznő azt mondta,a szülés fogja csak megoldani.Tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek.Van olyan,akinek a szülés után valóban elmúlt?Vagy műteni kellett?Szülés közben nem okoz problémát,komplikációt?

2020. febr. 9. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Valóban nem okoz problémát,csak persze elég kellemetlen. A szülés alatti erőlködéstől meg még jobban kijött. De utána pár hét alatt elmúlt. Én is kérdeztem az orvost,szülésznőt. Egészségügyi kockázatot nem jelent.
2020. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!