Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék így tenni?

Mit tudnék így tenni?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász elküldött ultrahangra, ahol kiderült hogy nagyon vastag a méhnyálkahártyám, ezért meg kell ismételni az uh-t menstruáció után két héten belül, hogy mennyire csökken vissza. Csak az a baj, hogy sehol nem kapok időpontot úgy hogy a megfelelő időre essen. Sem a helyi sztk-ban, sem a közeli nagyvárosi kórházakban, mindenhol hónapokat kell várni egy ultrahangra, végig telefonáltam már minden egészségügyi intézményt.

Rendszertelen a menzeszem (ezért járok nőgyógyaszhoz) ezért az sem megoldás hogy a következő ciklus utánra kérek időpontot, mert fogalmam sincs hogy az mikor lesz.

Mit tudnék így tenni? Szeretnék mielőbb túl lenni rajta, mert még ezzel is majd vissza kell menni a nőgyógyászomhoz, oda is majd hetekbe telik bejutni megint.


2020. febr. 10. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább magánrendelésre tudsz menni, egy uh még megfizethető talán.
2020. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ott voltam a múltkor, őket hívtam először. Március 11-re tudtak volna adni, az nekem már rég rossz. Most fog megjönni a napokban, 7 napig tart, tehát az lenne a legjobb ha még februárban el tudnék menni.

Most találtam egy másik magán ultrahangost 40 km-en belül, holnap felhívom megkérdezem ott mikor tudnának fogadni. Több ötletem nincs már.

2020. febr. 10. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel, hogy nőgyógyászati ultrahang, egy csomó magánrendelő van már. Ahogy nézem, kb. 20e ft-ért azonnal meg tudják csinálni. Én Bp-et néztem, nem tudom, te hol élsz.
2020. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szolnok mellett
2020. febr. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!