Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzés? Nőgyógyászat...

Húgyúti fertőzés? Nőgyógyászati problêma?

Figyelt kérdés

Húgyúti fertőzéssel ügyeletre kerültem, antibiotikumot kaptam ami hatott is. Majd alhasi fájdalmak gyötörtek, ezért urulógushoz mentem aki nőgyógyászhoz küldött.

A vizelettenyésztés negatív, a nőgyógyász által felírt gyógyszert jelenleg szedem, de ma megint nagyon sűrű vizelési ingerem van és szúr a hasam. :( Valakivel volt már hasonló?mi lehet ez?


2020. febr. 10. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A húgyúti fertőzést háziorvos is tudja kezelni. Menj el hozzá a leleteiddel, eddig szedett gyógyszerek listájával.

Kapsz másik antibiotikumot.

2020. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nincs bakterium a vizeletben

Akkor is lehet fertőzés?

2020. febr. 10. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Bakterium nélkül nem fog felírni semmit, legalábbis en ezt tapasztaltam. Hasonló okok miatt urologus nekem rengeteg folyadékot meg valami tőzegáfonyás cuccot javasolt, a rengeteg folyadék segített de mint később kiderült nőgyógyászati probléma volt az alap gond, úgyhogy en lehet visszamennék hozza megint ha negatív a vizelet.
2020. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!