Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 honapja nincs menzeszem miert?

3 honapja nincs menzeszem miert?

Figyelt kérdés

Se decemberben de januárban semi pedig most februárban nem jott meg. Voltam orvosnal nem vizsgált meg vissza megyek majd egy másokhoz. Szerintetek mi lehet az oka? PCO-s vagyok, sok folyásom van, szúr a petefészkem, és olyan érzés van a méhemben mintha görcsölne. Tud valaki valamkt mondani?

Köszönöm

22/N



2020. febr. 10. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de mi az, hogy nem vizsgált meg az orvos? 3 hónap kimaradás nem kevés, ha 1 elmarad még azt mondom előfordul.. Következő okok lehetnek: terhesség. lefeküdtél valakivel, védekeztetek rendesen? Stressz, ha erős stresszhatás ér előtte, késhet, bár inkább az csak késés nem 3 hónapos elmaradás. Vagy valami durva tápanyagszegény életmód, nem eszel eleget/megfelelő ételt például durva fogyókúra után lehet ilyen. Nemi betegség, hát ezt meg dokinak kéne kivizsgálnia.
2020. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Mit mondott az orvos, miért nem vizsgált?

Vérkép, endokrinológus felmerült?

2020. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!