Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 12. napja menstruálok....

Már 12. napja menstruálok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 12.napja menstruálok. Altforalle fogamzásgátlót szedek, és a 13. tablettai napon megjött. Azóta vérzek egyfolytában. A 3. doboz tamponom használom. Hétvégén már barnáztam, úgy tünt elmúlik, de nem. Ismét vérzek, elég rendesen. A méhem és a petefészkem nagyon szúr, a derekam is fáj.


Pénteken mentem dokihoz. Annyit mondott, hogy szedjem végig a placebot, majd 1-2 szem hormonosat a következő levélből.

Nem tudom mit tegyek, már néha néha szédülök, és ez már nem normális. Ha nem múlik el, akkor hétfőn kell visszamennem. Már nagyon nem bírom, és azt érzem nem kaptam teljeskörű ellátást



2020. febr. 10. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne esetleg egy másik dokit is felkeresni.
2020. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden kétséget kizáróan terhes vagy!
2020. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a dokihoz hétfőig nem tudsz visszamenni, úgy a gyógyszertárban kérjél Rutascorbin tablettát + vastablettát. De inkább próbálj meg visszamenni, vagy egy másik dokihoz elmenni. Ez nem normális dolog, teljesen kivérzel!
2020. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Visszatudnék menni, de azt mondta, hétfőn menjek, addig hátha elmúlik.


Második, miért lennék terhes?

2020. febr. 10. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azonnal abbahagynám a fogamzásgátlót.
2020. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátlót a PCOS-emre kell szednem, olyan mértékű fájdalmaim voltak. Mióta szedem nyoma sincs
2020. febr. 11. 07:43
 7/7 Ohanyal Enikő válasza:
0%
Azért lehetsz terhes mert ha el húzzodik akkor az vagy
2020. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!