Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szűzhártya megvan még?

A szűzhártya megvan még?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyászati vizsgálaton és az orvos a tágítóval eléggé kitágította a hüvelyem illetve ultrahangozta is. A kérdésem az lenne hogy mivel még szűz vagyok elszakíthatta a hártyát?

Tisztában vagyok hogy mind addig még közösülés nem volt szűznek számítok szimplán csak érdekelne hogy elszakíthatta vagy sem az orvos ezekkel a vizsgálatokkal?


2020. febr. 14. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Te nemi szerveddel sem vagy tisztába.A szűz hártya nem lezárja a hüvely elejét,ez oldalt helyezkedik el .

Amikor menzeszed van,még is hol folyna ki a vér ??

2020. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van a közepén egy lyuk.
2020. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem szakadt el, inkább csak tágított rajta, ha egyáltalán.

(Voltam szűzként vizsgálva, kacsával is, attól még igencsak fájt az első alkalom, sőt az első pár alkalom, mindenki más, de nekem annyitól egyáltalán nem szakadt el)

2020. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem.


S mi van, ha már előtte elszakadt? Az elég sokmindentől eltud szakadni. :)

2020. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!