Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne a mensi görcsök...

Hogyan lehetne a mensi görcsökkel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már annyiszor kérdezték, de egyszerűen nem találtam eddig jó megoldást. Ha itthon vagyok, még annyira nem is vészes, de pl ha suliban vagyok, hogyan tudnám enyhíteni? Milyen gyógyszereket ajánlotok?

Olyan görcseim vannak, múltkor egészen a hányásig kergettek. Szédülök, annyira fázom ha 40 fok lenne sem érezném, remeg mindenem. Nagyon kellemetlen, mit tudnék vele kezdeni? Eddig Flectort vettem be, de az nagyon erős annál gyengébb viszont nem használ. Ha alszom, egy párna van a hasam alatt, hogy melegítse és kicsit nyomja alul, attól mintha jobb lenne. A hasam megy, ezért próbálok keveset enni, de amúgy meg olyan éhes vagyok, majd kilyukad a gyomrom. Nem létezik, hogy ennyire rossz legyen, más is így szenved? Mit tudnék vele tenni, suliban nem oldhatom meg mindig a dolgokat :(

22/L


2020. febr. 14. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, azonnali megoldást nem tudok adni, mert mindenkinek más a jó, viszont 22 évesen már az orvostudomány szerint be kellett volna állnia a hormonjaidnak, és nem normális az ilyen görcsölés. Szóval uccu az orvoshoz, és ha az elküld, hogy az normális, akkor menj egy másik orvoshoz, és egy másikhoz, addig amíg valaki komolyan nem veszi, mert nem normális.


Sajnos Magyarországon még mindig le van maradva az orvos tudomány a női problémákban, és sok orvos azt hiszi, hogy normális a görcsölés, de az ilyen szintű az nem az.


27L - tapasztalatból beszélek

2020. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!