Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért barna a menstruációm? Reggel jött meg és egésznap barna. Volt már ilyen nektek?

18 éves vagyok nekem még ilyen nem volt. Ugye ez nem baj?

febr. 14. 20:07  Privát üzenet  

A válaszok
Cute_Psychopata nevű felhasználó válasza:

Volt. Az alvadt vér:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 14. 20:14 Privát üzenet
Semmi baj, teljesen normális. Alvadt vér. Lehet, hogy egy-két nap múlva jön vörös is, de lehet, hogy nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 14. 20:21 Privát üzenet
A vér csak frissen piros. :) Ha pl megvágod magad és összevérzed a ruhád, az is barnás lesz egy idő után.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 16. 11:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Második nap már élénk piros lett

# 4/4Időpont febr. 16. 14:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Holnaputan kene megjojjon. Ma barna folyasom volt/van. Ez mitol lehet? Terhesseg, fertozes vagy ez normalis?
15 éves vagyok, van/volt bár seb, pattanás az arcomon, valamelyik már majdnem három éves és még mindig ott van a barna folt utána, mit tehetnék ezekkel?
Nektek (akinek van/volt fogszabija! ) hány nap múlva múlt el az a kínzó fájdalom. Mintha ki akarnának esni a fogaitok vagy ki akarják húzni!? És ha lehet legközelebb ti milyen...
1-2 napja múlt el a menstruációm. Ma pedig barna folyás-szerű valami volt/van. Mit jelent? 13/L
Menstruácio abortusz után mikora várható?
Volt/van egy szemölcsöm . Nem vettem eddig észre mivel nagyon kicsi. Véletlenül mikor viszketett a vállam a körmömmel hát "elkapartam" vagy nemis tudom hogyan írjam le. Most...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!