Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő érzés a húgycsőnyílásnál...

Égő érzés a húgycsőnyílásnál mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam dokinál mert torkom is fáj meg csíp mikor pisilek. Aksolin nevű antibiotikumot kaptam, ez mindkét bsjomra jó azt mondta. Már nem csíp mikor pisilek de egész nap égő érzés van a húgycsőnyílásomnál. Ez után még hat az antibiotikum vagy már el kellett volna múlnia? Azt mondta szerdán menjek vissza mikor elfogy a gyógyszer ha még mindig csíp és vigyek vizeletet is. Én szerdáig nem tudom, hogy bírom ki nagyon zavaró. Igyak sokat azt is mondta, iszok is de nem javul.

2020. febr. 15. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenj a makk részére meg a húgycsőnyílás köré neogranormont, vagy bepanthent. Ezek nyugtató hatásúak és a gyulladásra is részben jók.
2020. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyis ne a makkra érted :D Most néztem, hogy női kategória. Akkor köré, szerintem nőknél is jó lesz. Bocsi :)
2020. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!