Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel hová fordulhatok? Mit...

Ezzel hová fordulhatok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este 10 körül ettem, és hirtelen elkezdett sajogni, nyillalni az alhasam. Nem a méhem, és nem pontosan tudom hol, de nyillalt a végbelem, a vaginám, a nagyajkam. Abba kellett hagyjam az evést és hazamentem de szinte járni sem tudtam. Hideg kövön álltam ez előtt olyan fél órával, arra gondoltam hogy egy vesegörcs és nem is a vaginám, hanem a húgyhólyagom/húgyvezetékem fájhatott ennyire?

Egy erős menstruációs fájással volt egyenlő ez. De biztos nem a méhem fájt, a menstruációm pedig közel sincs? Itthon melegvizes palackot tettem a lábam közé, egyszerűen nem tudtam mást csinálni és elaludtam. Mostmár nem fáj, de elég intenzív volt ahhoz hogy megijesszen.

Mi lehetett ez? Hová fordulhatok ezzel?



2020. febr. 15. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, lány, még sosem volt ilyen jellegű problémám
2020. febr. 15. 16:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt a panasz, akkor hétfőn háziorvos. Ha kiújul, akkor ügyelet.
2020. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj nőgyógyászhoz az endonetriozis kizárása érdekében. Attól is lehetnek ilyen erős, váratlanul fellépő fájdalmak bárhol a hasban.
2020. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!