Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mitől lehet?...

Szerintetek ez mitől lehet? Iszonyuan faj

Figyelt kérdés

2 hete felfaztam, azt tartott 1 hetig korulbelul, ittam tozegafonya teat, meg szedtem gyogyszert es el is mult, viszont ra 1 napra meg borzasztoan fajt a mehem, nem birtam felulni, menni, es wcre is alig tudtam menni mert fajt pl a nyomastol. Aztan 3 napig kb meg fajt, sirtam is..elmult, teljesen jol voltam, maximum nagyon picit ereztem.. tegnap megint elojott, alig birtam megmozdulni, a lazam is felment 39re, es egesz nap aludtam, fel vagyok puffadva a mehemnel is, mintha tele lenne levegovel..neha hanyingerem is van, szedtem be Cataflamot de nem igazan hat, inkabb csak a lazra, de eddig a fajdalmamat is elmulasztotta. Enni is alig birok, es egyebkent meg is jott a verzesem, de kb alig volt meg. 7 napig szokott tartani, de most 5 nap volt es nagyon keves.

Vennem kene azert egy tesztet? Dokihoz csak jovoheten tudok elmenni, de valoszinu hazakuld mert mindig ezt csinalja..

Esetleg a felfazashoz koze lehet? Mar egyaltalan nem vagyok felfazva.



2020. febr. 15. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem ártana a nőgyógyászati ügyeletre elmenned ilyen lázzal! Valamilyen gyulladás, vagy vese vagy hólyag vagy petefészek, kéne egy ultrahang és antibiotikum.
2020. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet, akár most azonnal! Hasi gyulladás lehet, ahogy első is mondta. Ez nem terhesség, hanem a felfázás szövődménye már.
2020. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok bemenni, jovoheten tudnek csak..pedig nagyon szeretnek mar elmenni...

Valami tipp esetleg addig gyogyszerre? Cataflam nem teljesen hasznal. Apranaxot is szedtem de az meg nagyon keves ideig hasznal..algoflex szinten, pedig mensire azt szoktam bevenni.

Es ezzel nem fognak azert korhazba kuldeni ugye? Kicsit felek, hogy nagyon nagy baj van es bent tartanak.. pedig eskuszom ha most tehetnem mar mennek orvoshoz..nagyon elegem van mar, es mindenkinek az agyara megyek az allando jajozasommal..

2020. febr. 15. 18:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy felszálló fertőzésed van és lett egy petefészek vagy méhgyulladásod. Ezzel azonnal orvoshoz kell menni! Ha ezt nem teszed, akkor tuti ott is tartanak majd a kórházba. Ez nagyon súlyos betegség. Azonnal orvos!!!
2020. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz bemenni? A betegségek váratlanul jönnek és mindent felülírnak. Nem önként megy az ember orvoshoz, hanem azért, mert muszáj. Irány a kórház, legkésőbb holnap reggel, ha nem akarsz éjszaka.
2020. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyeletre bármikor lehet menni, ha ilyen panasz van. Úgyhogy gyerünk!!
2020. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kéne hogy legyen ügyelet minden mezei kórházban is
2020. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na mi lett? Jol vagy?
2020. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!