Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat...

Első nőgyógyászati vizsgálat hüvelyfertőzés esetén?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hogy viszket ott lenn és sárgás folyásom van. Szeretnék nőgyógyászhoz menni vele, de félek vajon mi vár ott rám? Milyen vizsgálatokat fognak elvégezni? Köszönök minden választ
2020. febr. 15. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes kategória választás. A nőgyógyászt sosem éltem meg szórakozásként :D


Megkérdezi mi a panaszod, ciklusod milyen mikor várható a kövi vérzés, nemiéletet élsz-e, voltál e terhes. Utána leöltözözöl alulról, asztalra felfekszel és megvizsgál, kacsa nevező eszközt behelyezi és egy fülpiszka szerű eszközzel mintt vesz a váladékból.

2020. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uhh bocsánat, teljesen félrenéztem, ebbe a kategoriába keresgettem kérdéseket, aztán írtam ki a kérdést. A nők egészsége kategóriában írtam ki újra a kérdést :D Amúgy köszi a választ!
2020. febr. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!