Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznak mindenképp el...

A nőgyógyásznak mindenképp el kell mondani, hogy most vagyok az első vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rémes dolog, de 25 éves leszek és még sosem voltam, illetve egyszer igen, de akkor nem vizsgáltak meg konkrétan. Élek nemi éltet, de nagyon félek minden féle orvosi vizsgálattól. Most már viszont muszáj vagyok elmenni és nem is a vizsgálattól tartok igazán, illetve attól is persze, hogy kiderül valami baj, de inkább attól, hogy mit fog szólni ehhez az orvos. Magánklinikára van időpontom.
2020. febr. 16. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Ajánlott igen, finomabb lesz veled. Orvos előtt meg ne szégyelj semmit.
2020. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy szűz, tök felesleges szólni. Maximum a rákszűrésnél fogja kérdezni, hogy mikor volt utoljára, ott még ha nem akarod megmondani, akkor azt mondod, hogy régen, legyen szíves megcsinálni.
2020. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!