Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha nagyon rosszul...

Mit tegyek, ha nagyon rosszul vagyok a menstruáció első és második napján?

Figyelt kérdés
Szédülök, hányingerem van, aluszékony vagyok, görcsölök, nincs étvágyam. 16 vagyok.

2020. febr. 16. 07:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Emellett nagyon kedvetlen vagyok és sokszor ingerült is.
2020. febr. 16. 07:04
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Pihenj, kíméld magad, ha kell, vegyél be görcsoldót, egyél-igyál rendesen, tölts pár órát szabad levegőn, ilyesmi.
2020. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ezt a suliban nem nagyon lehet megtenni.
2020. febr. 16. 07:38
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
De, a görcsoldó ott is segít, meg szólj a tanároknak, hogy rosszul vagy, ne feleltessenek, így kíméld magadat.
2020. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Tanárok az ilyet nem szokták figyelembe venni :( tapasztalat.


Próbáld ki azt, hogy mielőtt megjon, egy héttel kezdj el szedni magnéziumot, b6 b12 vitamint. A görcsök se lesznek olyan erősek, a b vitaminok pedig az ingerlékenység és kozerzetre is hatással vannak.

Barátcserje is jó egyébként. Zoldtea, sok sok folyadék.


Illetve görcsoldo. Nospa.

2020. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"Tanárok az ilyet nem szokták figyelembe venni"

Tanár vagyok. Mindig figyelembe veszem.

2020. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, tisztelet a kivételnek.


Én ha szóltam hogy rosszul vagyok, még külön szpattak is :(

2020. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Az lenne a legjobb ha ijenkor othonmaradnàl a leckét már a facén is kitudjàk irni.És akkor tuti nem szol bele senki h pihenj.
2020. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de a szülőnek csak évi 3 nap igazolás megengedett, amivel nehéz igazolni a 10 hónapnyi 4-7napos mensit. Esetleg háziorvossal megbeszelheted ezt, hogy havonta 2 napra írjon ki a kemény női dolgod miatt, nem hülye ötlet csak kevés a normális háziorvos aki ezt leigazolja minden hónapban. Ha a tiéd jofej kérdezz rá.
2020. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"csak évi 3 nap igazolás megengedett, amivel nehéz igazolni a 10 hónapnyi 4-7napos mensit"

Nem tízszer 4-7 napról van szó, hanem csak 10-szer 1-2 napról, amiből ráadásul némelyik valószínűleg eleve hétvégére esik. Egyébként meg nem mindegyik iskolában lehet csak 3 napot hiányozni, tudok olyanról, ahol hat napot lehet (plusz ez-az).

2020. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!