Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet elkerülni a...

Hogyan lehet elkerülni a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Lányok!


16 éves lány vagyok, már voltam nőgyógyásznál, először kb 14 évesen, amikor először megjött... Azóta csak "ellenőrzésekre".


Bennem nagyon nagy szomorúságot hagy, mert idegen FÉRFI nyúlkált odalent, félig átszakadt a szűzhártyám, amikor az ultrahangot dugta fel. (Miattam történt, mert összerándultam).


Pedig megfogadtam, hogy majd az első pasim fog ELSŐNEK odanyúlni, mint idegen!


természetesen masztiztam már, rengetegszer, ami természetes, de az, hogy egy idegen, ráadásul férfi hozzám ér, vagy csak megnézi.. Na neem.


Rettenetesen szomorú vagyok! Nem lehetne ezentúl ekerülni? Vagy ha most fiatalabb lennék, akkor hogyan lehetne kikerülni?


Tudom, tudom 30 éves koromig még hetente fog bennem turkálni egy idegen, de akkor is! az első az első.. Még az érintés is... Sőt. A látvány is..


2020. febr. 17. 16:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

És nem tudom "feldolgozni" olyan rossz érzés, nem tudja, hogy hol fáj, hol nem, nem csinálja érzékien. És pedig 2 különböző volt eddig.. Ezentúl egyet sem szeretnék!!!


Van és volt is pasim és mindkettő olyan kedvesen, gyengéden bánt/ bánik velm, nem igaz, hogy pont egy nőgyógyász ilyen legyen..

2020. febr. 17. 16:27
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megjön először nem kell nőgyógyász, de utána sem kell ellenőrzésekre járni. Beszélj az érzéseidről az édesanyáddal!

Akkor kell menni, ha valami probléma van, ha nincs elég akkor, amikor már rendszeres nemi életet élsz, és utána is csak évente 1x rákszűrésre.

2020. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem jó irányból közelíted meg a kérdést!

Ő egy orvos, nem a jövendőbelid.

Sajnos a fizikai vizsgálatokra szükség van.

Mondom ezt férfiként, akit egy gasztroenterológus megújjazott.

2020. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért kell hetente hozzá menni. Esetleg keress mást, aki finomabban fog kezelni. Azt pedig, hogy nincs a szűzhártyád, nem kell a szívedre venni.
2020. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon te egy egyedi lény vagy tök mindegy mi történik veled
2020. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy hetente járok! Anyám elvitt pár nappal azután, hogy megjött, hogy biztos minden rendben van-e. Ott helyben sokkot kaptam, még magamnak se nyúlkáltam ennyire. Azután én két napig sírtam...


ez volt asszem 14 éves koromban, azóta 2x voltam :) Mindkettő borzalmas élmény volt.. Nem érdekel, hogy ő egy orvos, attól még férfi és vadidegen!.


Ha tehettem volna soha nem mentem volna nőgyógyászhoz! ÉRtitek? SOHA!!! Kizárólag a pasim nylhatott volna hozzám, azt is csak akkor, ha én éppen úgy akarom!


Elsőre nem is tudtam, hogy megfog és úgy megtapogat, hogy utána a puszta érintés is fáj. Mert úgy csiálta, hogy mutató ujjal benyúlt és hüvelyk ujjal kívülról összenyomta.. És azt is olyan durván csinálták! Mindkettő. PEdig egyik 55 éves, tapasztalt orvos, másik meg 32...

2020. febr. 17. 16:45
 7/17 A kérdező kommentje:
a heti turkálást a szexre értettem! 30 éves koromig még minden változik és változni is fog. még van kb 6-8 év ami szabad, mert onnantól nekem gyerekem lesz, mert nem szeretnék "ötvenes" anya lenni 16 éves gyerekkel. iszonyat öregek a szüleink így is!
2020. febr. 17. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy így érzel anyád hibája, mert feleslegesen vitt orvoshoz. Keress másikat, és esetleg nőt, hátha oldódnak a frusztrációid.
2020. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Keverednek ám az ellentmondások, kérdező!

Ha gyermeket szeretnél x év múlva, szerinted, akkor nem fog megvizsgálni a nőgyógyász? Mármint a terhesség ideje alatt. Ja, és hagy keserítselek el: több, mint valószínű, hogy ő fogja végigvezetni a szülést is.

2020. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

az teljesen más. Addigra már tágabb lesz a lyukam, mint amekkorára nyitni tudod a szád :) De mondom. Az első az első.


És már el lett cseszve. Idegen kéz, ráadásul férfié belémnyúlt.. Olyan durván, hogy mondom, 2 napig azon sírtam. És nem a fiúm volt az első. Pedig megígértem neki! Fel sem tudod fogni!!!! Az első! Érted? Az első!!!!!

2020. febr. 17. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!