Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mivel tudnám...

Szerintetek mivel tudnám házilag kezelni/elmulasztani?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos kérdés de senkitől nem merek semmit sem kérdezni az interneten pedig semmit nem találtam.. Szóval pár napja fáj és sebes a nemi szervem pontosabban a csiklóm környékén és picit gennyes is volt es nagyon faj es fura ahogy hozzáérek vagy akár a bugyim ha hozzá ér nagyon kellemetlen nemtudom jobban elmagyarázni kérlek segítsetek hogy hogyan tudnám megoldani egyedül nagyon félek és ez most még kínosabb de valószínűleg egyszer nagyon megvakartam de úgy hogy már fájt és valószínűleg attól lett ez de kérlek csak értelmes válaszokat írjatok... Előre is köszönöm

17/L


2020. febr. 17. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Először azt kellene megmondanod, hogy miért vakartad meg; állandóan viszket?
2020. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, csak akkor mert nagyon rossz anyagú bugyi volt rajtam.
2020. febr. 17. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a jobbik eset. Kellene egy hámosító/gyulladásgátló hatású krém, amivel legalább reggel és este tudod kenni. pld. Neogranormon, Bepanthen..
2020. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!