Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ket napos menstruacio?

Ket napos menstruacio?

Figyelt kérdés

Kerek idopontot a nogyogyaszomhoz, de korabban is harom napig esetleg nagyon nagyon minimalisa negyedik napig tartott a menstruaciom de inkabb harom napig.

Felevvel ezelott volt egy abortuszom, de az utani kivizsgalaskor mindent rendben talalt a nogyogyaszom, es ugaynugy napra pontosan jon meg mindig.

Sosem volt problemam, sosem voltam rosszul, vagy gorcsoltem volna, korabban a mellem feszult de ennyi. Viszont miutan muteten voltam, azota mellfeszules sincs, csak megnovekszik.

Nem szedtem soha fogamzasgatlot se semmit, gumival vedekeztem mindig, es sajnos egy alkalommal kiszakadt amit nem vettunk eszre es ezert kellett az ab mellett dontenem.


Szerintetek normalis lehet ket napos mensi? Interneten olvasgattam

1-3 napot is kevesnek de normalisnak irja. Nincsen egyeb panaszom sem, szep a verkepem makk egeszsegesnek gondolom es erzem magam ezek utan.


Van aki hasonloan van mint en?

Koszonom

23 eves vagyok


2020. febr. 18. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem abortuszom, hanem elhalt babam volt. Sajnos ugyanugy ki kellett kaparni.

Utana a korabbi 5-6 napos menszeszem 2-3 naposra csokkent. Minden nodoki azt allitotta teljesen normalis. Ja persze, aztan nem estem teherbe, mindent kivizsgaltattam, rengeteg penzt koltottem ra, ezerszer ultrahangoztak mondtak o ilyen szep a mehnyalkahartya olyan szep igaz kicsit neha vekonyknak mondtak, de nem.mindenki es nem.mindig.

Aztan 2 ev utan meguntam befizettem egy office hysteroscopiank nevezett vizsgaltra, mert az internet alapjan asherman szindromasnak veltem magam. Orvos egesz addig kb. nevetgelt es mondta de szep a nyalkahartya ultrahanggal o bizony semmi kivetnivalot nem talal bennem, amig vegul ezzel a kis kameras modszerrel benezett es mondta. Tenyleg vannak szallagos osszenovesei a méhűrben...ize ezt muteni kell. Egy sima mehtukrozessel nehany nyisszantassal korhazban (kismutetnek szamit) megoldotta.

Nem.szoktak reklamozni, de sajnos ez az abortusz vagy még inkabbha sokaig elhalt terhesseg van a mehben es ugyanugy küret kell annk kovetkezmenye. Siman megserthetik a mehfalat es lehetnek kisebb nagyobb serulesek, ahol a mehnyalkahartya nem tud ugy noni mar, hegesedes es rosszabb esetben osszenovesek alkulnak ki. A kesobbiekben ez neheziti vagy lehetetlenne teszi a teherbe esest es a varansosaag kihordasat. En az office hysteroscopia elott masik nodokit kerdeztem nem.lehet-e Ashermanom, de szemberohogott. Szoval mindwgy mit mondanak neked a nodokik, ha az abortuszod ota mennyisegi valtozas allt be a menszeszedbe es mar eltelt vagy 3 honap es igy maradt, akkor irany a gugli keress ra ki vegez ea hol ilyen office hysteeoscopiat. Jelentkezz be. Ha kerdezik mondd az abortusz utan minimalisra csokkent a verzesed mennyisege, baratnodnek volt Asherman szindromaja. Felsz neked is ez a gond. Vagy rohadtul.ne kerdezzenek vizsgaljank meg. Ja es ne azt mond 4 naposrol lement 2 naposra, hanem kicait tulozz,hogy 6 naposrol 1,5-re kulonben ott fognak okoskodni.


De remelem nem ez a bajod. Viszont celszeru ezt legeloszor kizarni, hogy nemajd 30 evesen, amikor mar babat akarsz kelljen lelkiismeretfurdalast erezned vagy foloslegeswn vegigjarnod neked is az ossze silywn olyan vervizsgalatot es lelkifroccsot.

2020. febr. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat jovoheten megyek nodokihoz utana jarok azoknak amiket leirtal .
2020. febr. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!