Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szag?! Bővebben lent

Kellemetlen szag?! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Na szóval, most hogy ez a kis felhívás felkeltette a figyelmed, jöhet is a problémám.

Most vagyok 19 éves (lány), lassan 20, a problémám pedig már nagyon régen kezdődött, valamikor még általános iskola 5. vagy 6. osztályában.

Akkor még nem nagyon érdekeltek az ilyen dolgok, nem foglalkoztam a kellemetlen szagokkal, a folyással, azt hittem normális.

Aztán gimiben kezdtün beszélgetni lányokkal erről-arról, szerencsére az interneten is egyre több oldal foglalkozott az intim hiigéniával, szóval amikor kicsit jobban belevetetettem magam a témába rájöttem (vagyis azt hittem, hogy rájöttem) hogy velem valami nem okés.


17 éves koromban mentem el először nőgyógyászoz ezekkel a tünetekkel:

- rettenetesen erős, darabos folyás, ami sárgás színű

- olyan sok mennyiségben, hogy napi 4-5 betétet is elhasználok (itt most a kicsit tisztaságira gondolok)

- és persze a kellemetlen szag


Akkor a nőgyógyász vett kenetet, csináltak tenyésztést, azt mondta semmi bajom, minden rendben, tök egészséges vagyok.


Mondtam, hogy ez nagyon jó, de a problémáimnak nem lett vége, így mentem tovább egyik nőgyógyászról a másikra, és egyik sem tudta megmondani, hogy mitől van. Azt mondták a folyás maga természetes, de az hogy darabos, és sárgás az már nem, viszont nem gomba vagy vírus okozza.


Voltam alhasi ultrahangon is, semmiféle daganat nincs, ami ezt eredményezhetné.


Ezek a tünetek még mindig fent állnak, és néha olyan erős az "illat", hogy farmeren keresztül is érezni lehet. Intim törlőkendőt használok, mosakodót nem, azt nagyon nem ajánlották.


Valakinek valami tipp, hogy mit tegyek? Akárkivel beszéltem (nagyon közeli ismerősök) még csak hasonlót sem tapasztaltak. Kezdek kétségbeesni, mert ez a dolog nagyban megnehezíti, hogy közel engedjek magamhoz fiúkat.



#illat #szag #nőgyogyasz #intim hiigénia
2020. febr. 18. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis milyen kókler nőgyógyászoknál jártál te?

Bakteriális vagy parazita fertőzés lehet. Menj el normális orvoshoz.

2020. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress magán nőgyógyászt, inkább szánj rá több pénzt, de tudjon segíteni neked.
2020. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy, vegyél a patikában Betadine hüvelykúpot.Az kiírt mindent.
2020. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megint én, mindig eszembe jut valami. A betadinos kezelés után pedig tejsavas huvelykúp, hogy a huvelyfloradat helyreállítása.
2020. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Intim mosakodóból van a Sába nevezetű magyar termék, illatanyag mentes, szerintem semmi baj nincs vele. (Rossmannba kapható) a torlokendot felejtsd el, vagy csak ritkán használd.
2020. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek magán nőgyógyászok voltak :D
2020. febr. 18. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer felnyultam es ilyen darabos cucc volt fura volt . Nem viszketett de lehet hogy gomba volt olvasgattam termeszetes modszert huvelygombara es sok helyen irtak hogy eloszor probald ki

hogy natur joghurt viszel a huvelybe (ujjal vagy tamponnal) es utana nekem minden rendben volt. Azt is irtak hogy a tampon kiszarihatja es felborithatja a huvelyflorat amin a joghurt segithet a joteny bakteriumflora visszaallitasaval. ha joghurtot eszel talan az is szamithat

2020. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!