Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rezia fogamzásgátló, mikortól...

Rezia fogamzásgátló, mikortól véd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan fél éve szedem rendszeresen a Rezia tablettát, úgy ahogy nőgyógyászom felírta. Barátommal ki akarjuk próbálni milyen óvszer nélkül az együttlét, eddig csak azzal csináltuk és kíváncsiak vagyunk.(Mindketten végeztünk el STD-k ellen tesztet, tiszták vagyunk.)

A lényeg; vasárnap kezdtem az új levelet, azon a napon állt el a vérzésem.(Nőgyógyászom így írta fel még 6 hónapja.) Lehet abból baj, ha mi pénteken szeretkeznénk? Szombatig csak a zöld tablettákat tudtam szedni, úgy tudom azok nem biztosítanak védelmet, viszont rengeteg oldal azt írja hogy már a 2. levelem elkezdésével védve vagyok, ha nem szedek antibiotikumot, nem hányok/megy a hasam, illetve ha minden nap szigorúan beveszem a tablettát.(Ezeket mind betartottam, mind az 5 levelem alatt.)

Válaszokat előre is köszi! 20/L



2020. febr. 19. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első szem óta védett vagy. A szünetben is.


Nem értem minek szeded, ha mellette óvszert használtok? Komolyan kérdezem? Ennek mi értelme van? Szerinted akkor mégis mire jó a fogamzásgátló?

2020. febr. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem emiatt írták fel a fogamzásgátlómat, nem is kértem, de ezt kell szednem. Még középsulis vagyok, "13. osztályos" ahogy mondani szokás, nem tudtuk hogy a testem hogyan fog reagálni a fogamzásgátlóra, inkább duplán védekeztünk ameddig nem éreztük biztosra hogy minden okés, nem szerettem volna teherbe esni, mikor ki se látszom a tanulnivaló alól.

Válszodat köszönöm!

2020. febr. 19. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!