Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van, meg fog...

Hüvelygombám van, meg fog jönni a menszeszem, még a gyógyszer befejezése előtt, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

02.13.án huvelygombara lettem figyelmes,szerencsém volt mert még aznap gyógyszerhez jutottam ami 10 napos hüvely kúp (micovag) és korábban irattam fel antibiotikum kúra (12.24,)miatt mykosyst gynot és azt aznap be is szedtem.

Viszon hétvégén valószínű meg fog jönni,és nem erek végig a kuppal kb 1-2 fog maradni,attól függ mikor érkezik.. Mensi közben is használjam,vagy várjam meg míg véget ér és pótoljam? Utána kell esetleg még valamit használnom,esetleg lactofeelt? Vagy ez a hüvelyi PH-t is helyre állítja? Sajnos a nőgyógyászati időpontra várnom kell sok időt,mert magánhoz járok.

Es egyébként soha nem volt magától hüvelygombám,kétszer volt antibiotikum után,de azt kétlem,hogy most jönne ki rajtam a decemberi antibiotikum. Inkább stressz,vagy egy nem otthoni wc való használata vagy a kád vize az idegen helyen. (Airbnb-lakás volt...)

Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 19. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Menzesz alatt is használható, csak ügyelj a higieniara :)
2020. febr. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz alatt ne használd! A hatóanyag nagy részét ki fogja "mosni" a vérzés és nem ér semmit. Inkább a maradékot helyezd fel a menzesz után és igen,később célszerű valamilyen lactobacillusos kezelést csinálni.
2020. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt nem lehet használni, de mindig elmondja a nőgyógyász. Miután elmúlt, utána használd el a maradékot.
2020. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 19. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!