Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek megmaradt a szűzhártyáj...

Akinek megmaradt a szűzhártyája, hogyan (leszbikus kategória! )?

Figyelt kérdés

Olyan leszbikus lányokat kérdeznék, akik nem használnak segédeszközt és ép maradt a szűzhártyájuk, hogy voltatok már rákszűrésen? Harminc felett vagyok és egy ismerősöm betegsége kapcsán gondoltam arra, hogy el kéne már menni szűrésre.

Meg tudja az orvos így vizsgálni teljeskörűen az embert? Megmondtad az orvosnak, hogy leszbikus vagy és ezért van meg a szűzhártya?


2020. febr. 19. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Meg tud vizsgálni. Az orvosnak nincs köze ahhoz, hogy milyen nemhez vonzódsz, nem fogja megkérdezni. Viszont, nem teljesen értem...harminc felett még soha nem voltál nőgyógyásznál?
2020. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan meg tud. A rákszűrés csak annyi, hogy egy vékony pálcikaszerűséget feldug egy pár pillanatra, az esetleg kicsit kellemetlen lehet, de a szűzhártyádra semmilyen befolyása nincs. A többi vizsgálatot nem tudom hogy zajlik szüzeknél, de tuti megoldható. (Egyébként nekem volt "rendes" vizsgálatom szűzen, semmi baja nem lett a szűzhártyámnak, sőt kimondottan fájt az első pár alkalom(persze ez egyéni).

Annyit mondasz neki, hogy szűz vagy (nyilván nem gondolja magától, ha felnőtt nőt lát), hogy miért, az a magánügyed. És igen, nem árt, ha elmész szűrésre, sőt.

(nem vagyok leszbikus)

2020. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!