Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak az orvosnak? 19...

Ilze kérdése:

Mit mondjak az orvosnak? 19 Vagyok.

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz is kell mennem, a szüleim is velem jönnek mert más városban vizsgálnak. Az az igazság, hogy nagyon eszem magam ezen a témán de nincs meg a szűzhártyám viszont nem éltem még nemi életet soha. Használtam tampont egy időszakban és párszor maszturbáltam is s egyszer átszakadt. A lényeg, hogy nincs meg de soha nem voltam még férfival. Félek, hogy az orvos rákérdez, hogy miért nincs meg hogyha azt mondom neki, hogy nem élek nemi életet. Illetve nem akarom hogy tudjanak róla a szülők mert embertelen konzervatívak.
2020. febr. 19. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést tegnap is kiírtad!!!!

Nem kaptál megfelelő választ?

2020. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
A szüleid nem fognak bejönni veled a rendelőbe, az orvos se fogja megengedni, mert felnőtt vagy. Az igazat mondd, amit itt is, mert ha hazudsz és emiatt felállít egy téves diagnózist (vagy pont, hogy nem állít fel amikor kéne), nagyon megjárhatod. Nyugi, az orvosoknak titoktartási kötelezettségük van, nem mondhatnak másoknak semmit, ha nem egyezel bele.
2020. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Nincs meg a szűzhártyám viszont nem éltem még nemi életet soha. Használtam tampont egy időszakban és párszor maszturbáltam is s egyszer átszakadt.
2020. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezi meg. A szűz nők nagy részének nincs meg, vagy nem egészen a szűzhártyája, különösen, ha gyerekként/fiatal lányként bizonyos sportokat űzött.


Szóval így számon kérően nem fog rákérdezni, el fogja fogadni a válaszod.


Másrészt meg anyukád csak nem áll már melletted a vizsgálat alatt!?

2020. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap még a tampon vette el a szüzességed (állítólag)...
2020. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Szüleidnek nem kell bemenni a vizsgálóba, majd megvárnak kint a váróban.

Az orvosnak meg megmondod, ha kérdezi, hogy még nem voltál senkivel. A szűzhártya akár sportolás közben is elszakadhat.

Az orvos pedig nem mondhat semmit a te engedélyed nélkül a szüleidnek amúgy se.

2020. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Az orvosnak annyit mondasz, hogy szűz vagy, ez az igazság; ennek semmi köze a szűzhártyádhoz! Az orvos ezt nem fogja firtatni. A szüleid megvárnak az előtérben.
2020. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
A szűzhártya abszolút nem a szüzesség függvénye, nagyon sokszor átszakad pl. sporttól, tampontól, vagy csak úgy. A dokinak nyilván mondd, hogy szűz vagy, a szüleidnek pedig nincs joga bemenni veled.
2020. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig dugasd meg magad valakivel. Problem solved.
2020. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!