Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt megjött rendesen, viszont csak aznap volt meg és sokkal erőteljesebben mint az első nap szokott. Aztán következő nap csak barnázás, utána semmi majd megint kis barnázás. Egészen vasárnap óta semmi nem volt viszont tegnap (szerdán) megint elkezdtem kicsit vérezni. Főleg wc-zéskor látható.

Háttértudnivalók:

Soha nem szoktam gyógyszert szedni, viszont volt egy bölcsességfog műtétem, így majdnem 2 doboz Cataflamot beszedtem, aznap mikor megjött 1 hete pedug 3 napig utána folyamatosan lázas voltam betegség miatt. Akkor lázcsillapítókat szedtem, 2 napja pedig antibiotikumot adtak, hogy elmúljon a betegségem.

Barátommal párszor voltunk együtt a hónapban, viszont mindig rendesen védekeztünk és sose volt semmi gond.

Szerintetek okozhatta a sok gyógyszer vagy valami más áll a háttérben? Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2020. febr. 20. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyógyszerek és a betegség.
2020. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!