Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Seb a hüvelynél?

Seb a hüvelynél?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Előre jelzem, van idopontom az orvoshoz. Csak érdekel hatha valakivel már volt hasonló.


Nemrég elkaptam egy fertőzést amire kaptam kupot és krémet. Most kenem 4.napja és ma azt vettem észre, hogy nagyon faj a kisajkak mellett, megnéztem és picit vérzik egy helyen. Ilyet nem okozhat a krém ugye? Hogy irritálja ott a bőrt? Lehet bármi összefüggés?


Ha nem akkor simán kidörzsölődhetett esetleg? A fertőzéssel járt hogy viszketett meg égett minden ott lent.


Most nagyon érzékeny még amikor a wc papírral véletlen hozzáértem is fajt (mint egy normal seb). Lehet vele tenni valamit? Így tovább használhatom a krémet vagy nem kéne?

Csak másfél hét múlva tudok orvoshoz menni.


Köszönök minden választ!



2020. febr. 20. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
De, okozhatja a krém ha allergiás, érzékeny vagy valamelyik összetevőjére. Én nem női gondra kaptam krémet, hanem gyulladásra: konkrétan felhólyagosodott a bőröm tőle, és kisebesedett. Tovább romlott az alatt a két nap alatt amíg rájöttem hogy maga a krém okozza a problémát.
2020. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, amit az első írt, de az is lehet, hogy elvakartad.
2020. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt a krémet ne használd tovább.

Menj el a háziorvoshoz (ahhoz nem kell másfél hét), mond el neki a gondod, és a krém/kúp nevét.

2020. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :/ fura is volt hogy pont most lett ilyen amikor használom a krémet. Előtte más krémet használtam annál nem volt ilyen, szépen rendbe jöttem.
2020. febr. 20. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt ne használd! Használd az előzőt, amitől nem volt gondod. Bepanthen kenőcsöt vegyél magadnak a patikában, és azzal is kenegesd a sebes részt. Ez jó hámosító. Ne a krémet vedd, hanem a kenőcsöt! Van különbség közte.
2020. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De a Bepanthen használható ilyen helyeken is?


Az előzőből van még, akkor azt használom ma már ezt meg kidobom a fenébe.

2020. febr. 20. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid antibakteriális fertőtlenítő és nincs benne vegyszer.
2020. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!