Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Érdemes vissza...

Ez normális? Érdemes vissza mennem az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy múlthét hétfő keményen begörcsöltem, azóta itthon voltam mert folyamatos de nem rendszeres görcseim, szurkálásaim voltak, labor UH negatív volt minden tekintetben, nincs gyulladás, ciszta, vagy terhesség. Viszont tegnap meg jött szokásosan, kegyetlen hát fájásom volt és nagyon begörcsöltem újra, de látszólga minden rendben volt, egészen ma reggelig, szürkés vagy inkább ilyen fakó darabokat véltem felfedezni a távozó vérben. Az lenne a kérdés hogy diagnózis hiányában, érdemes e most vissza mennni a dokihoz vagy várjam meg amíg elmúlik és figyeljem hogy mik történnek a többi napon?! Valakinek hasonló tapasztalat?
2020. febr. 21. 05:13
 1/3 anonim válasza:
Biztosan nem volt terhesség??
2020. febr. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A teszt negatív volt és az UH kedden volt szerda reggel kezdtem el vérezni,de januárban 2x volt meg január 1-7 ig azután 19-24 ig de a második sokkal inkább pecsételés volt mint menzesz.(erről is tud a doki)
2020. febr. 21. 05:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ultrahangon semmi nem látszott még pete zsák sem vagy ilyesmi.
2020. febr. 21. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!