Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol nem jön meg a menzeszem?

Mitol nem jön meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Jelenleg December óta nem jön meg a menstruációm.

Sosem volt rendszeres, rengeteg vizsgálaton voltam már. Mindig mindent rendben találtak.

Még évekkel ezelőtt volt egy olyan diagnózisom ,hogy kissebb a mehem par mm-el ,de fogamzasgatlot kaptam ra es rendbe hozta.


A gyogyszert mar letettem , tavaly nyaron. Azóta is voltam vizsgálatokon. Legutobb novemberben.


December óta próbálkozunk babával. Tesztet is csinaltam mar. Hatha most azert nem jon meg , de negativ...


Nyilvan zavar ,hogy nem jon meg mert gondolom addig nem is fog osszejonni a baba. De tanacstalan vagyok mert az orvosok szerint minden rendben van.


Esetleg valaki jar hasonlo cipoben?


23/L



2020. febr. 21. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál voltál már? Ha nem érdemes lenne elmenni, a menstruációt be kell állítani, hogy jöjjön a baba.
2020. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!