Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek ezzel orvoshoz vagy...

Menjek ezzel orvoshoz vagy csak at kell rajta vergodnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 eves lany vagyok. Honap elejen megjott a mensim,ahogy szokott, meglepetesemre viszont csak 2 napig tartott es enyhe volt.


3 nappal ezelott ujra megjott. Szamitottam erre, mert volt mar sokszor ilyen, hogy ha egyszer keveset/keves ideig verzett, akkor kesobb ujra megjott. Elso nap barna, alvadt ver tavozott, utana friss, piros.


Ami aggaszt, az az, hogy most NAGYON sok ver tavozik. Duplan kell hasznalnom a beteteket es/vagy kipotolni papirtorlovel, hogy kontrollalni lehessen. Gyakran feltunnek verrogok is benne,plusz ami aggaszt, hogy nem csak csip-csopp modon tavozik, hanem erzem, hogy kifolyik. Kicsit olyan, mintha egyfolytaban, szunet nelkul csordogalna (?).


Azert nem mentem meg orvoshoz, mert a verzesen kivul nincs mas tunetem. SEMMI fajdalom vagy kellemetlenseg, semmi valtozas a testemen, csak faradt vagyok, de az inkabb mentalisan,ami kihat a testemre.


Tanacsok? :/


2020. febr. 22. 08:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy mielott most masodszorra megjott volna, elotte napokig borzalmasan fajtak a melleim, de amiota megjott,az lassan elmult.
2020. febr. 22. 08:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Azok nem vérrögök, hanem a levált nyálkahártya darabjai... és fel kéne keresd az orvosodat, mivel nem egyszeri eset
2020. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek valamilyen hormonális oka van (akár terhesség is lehetett),de ha többször van ilyen össze-vissza vérezgetés,akkor nem árt elmenni orvoshoz.
2020. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, nem vérrög, hanem nyálkahártya darabjai, esetleg alvadt vérdarab is lehet.

Azért jön sok, mert nem tud egy mensi alkalmával jól kiürülni így a következőnél több darabos távozik.


Sportolsz rendszeresen? Elegendő folyadékot iszol? Megfelelő vitamin mennyiség megvan?

Ezek mind befolyásolják a mensi minőségét.

Ha ezek pipa, akkor menj orvoshoz mert hormon háztartás zavart is jelenthet amit tapasztalsz

2020. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3: terhesseg nem lehet, szuz vagyok.:) Koszonom az eddigi valaszokat egyebkent, meg a negyest is, habar nem igazan tudom hova tenni...
2020. febr. 22. 08:57
 6/6 A kérdező kommentje:
5#: tornazok itthon, viszont a folyadekbevitelem eleg szegenyes. :( Koszonom a valaszod!
2020. febr. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!