Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lovqglastol fel dagadt a...

Lovqglastol fel dagadt a puncim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom melyik kategória ez. Lovagoltam és tan ugettem. És eléggé a kapara ültem egy jó párszor és fel dagadt. De annyi a lényeg hogy fel van dagadva. Nem igazán tudom a lábamat össze zárni sem. Az ajkak vannak fel dagadva. Mit csináljak vele?
2020. febr. 22. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld,mást nem tudsz.Ha nem javul menj orvoshoz.Nekem egy műtét után dagadt be úgy,hogy nem tudtam menni.De az más történet
2020. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Majd lelohad,mint az,ami máshol van. Minek ehhez orvos. Egyébként itt ne kérdezz,mert mindennel dokihoz küldenek,ezeknek az orvoshoz járkálás a hobbijuk.
2020. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm aki privátba írt is. (kivéve a perverz unatkozó hülyének)

Vasárnapra a duzzadas teljesen le ment de még fájt viszont már már teljesen jó 😊❤️

2020. febr. 24. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

"ezeknek az orvoshoz járkálás a hobbijuk"


Mert a józan paraszti ész azt diktálja, hogy olyan embernek mutasd meg a tüneteidet, aki legalább 12 éven keresztül tanulja ezt.


Mindenki más járjon templomba.

2020. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is feldagad és fáj,ha egy méreted szerszámon lovagolok.Ezért Szeretem jobban a kissebb méretet

28\L

2020. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!