Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után, megváltozott menstruáció? Bekavart a hormonháztartásomnak, vagy esetleg betegség?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9 napja tart a menstruációm. 2 éve szedtem folyamatosan gyógyszert, majd abbahagytam

Nem görcsöltem ez idő alatt, nem is vérzek nagyon, viszont a vér az inkább barnás és sajnos van egy jellegzetes szaga is. Inkább fertőzés lenne ez? Valakinek hasonló tapasztalata van?


2020. febr. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor hagytad abba?


Sajna a menstruációs zavar előfordulhat fogamzásgátló abbahagyása után. Nekem nem ez volt, hanem az, hogy 70. napra jött meg, meg ilyenek. Azóta sem állt be.


Érdemes lenne orvoshoz menni vele.

2020. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elmész orvoshoz, aki felír egy hormont, hogy helyrehozza, ami aztán még jobban belenyúl...inkább adj időt kitsiztulni
2020. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell hogy kiürüljön a szervezetedből
2020. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Nekem nem írt fel semmiféle hormont, nem is szedtem volna.


Viszont az inzulinrezisztánciámra fény derült. Nem szedek rá semmit, de az étrendemre figyelek, mert kell.

2020. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!