Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kellene mennem masik...

El kellene mennem masik orvoshoz vagy miert nem gyogyulok?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Kb fel eve küzdök fertozeses gondokkal.

Eloszor vegyes baktérium jott ki kesobb candida (a gomba elmult) majd baktérium de mindezalatt csomo fele kúpot kaptam meg a párom is volt a gomba miatt kezelve.

Leginkább a mostani problémám hogy lent viszketek neha a huvelyem korul szúrós erzes es ilyen "savanykás" szagú a folyasom de nincs sok folyasom es nem ilyen túrós szóval tuti nem gomba.az jott ki hogy streptococcus agalactie baktériumom van(gomba nincs).kaptam antibiotikumot arra nem volt érzékeny.kaptam ismet masik antibiotikumot amire mar elv erzekenynek kene lennie es persze ez alatt is es utana most is használok huvelyflora helyreallitot (barátom os szedett antibiotikumot bar elvileg nala nem volt kimutathato)

A szedés alatt jol ereztem magam azota hogy abbahagytam az antibiotikumot ujra kicsit viszektek meg szurkal igaz meg tart a huvelyflora helyreállító felhelyezese de ugy érzem nem irtodott ki a bajom.


Mit kellene tennem?most megint szedjek 3.csomaggal antibiotikumot?ez tuti nem rgeszseges.Vagy hova forduljak urologia vagy haziorvoshoz sima labor miatt ?


Nem tudom mit kene tennem/volt valaki hasonlo helyzetben vagy ezzel a bacival dolga?

Azt se tudom hogy tenyleg ez a problema e

(A szex korabban fajt es égetett legalabb ez mar nincs)


24l


2020. febr. 22. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Le se szrd az ilyen durva ökrt. Szerintem tartsd meg az orvosodat, és legyél türelemmel. Nem olyan egyszeű rögtön eltalálni a jó gyógyszert..

2020. febr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

61%-os, milyen rendes vagy, hogy itt vezeted le másokon a frusztrációdat.


Hüvelyflóra helyreállítót használj.

2020. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Std szűrés, nőgyógyász nem szűr mindenre lehet más bajod is. Én is így jartam anno, nő doki semmit vagy hétköznapi fertőzéseket talált, fogékony voltam rájuk egy std miatt. Vesztenivalód nincs vele, menete ugyanaz mint a nőgyógyászati vizsgálatnak
2020. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt válaszolok a privire. Volt e coli és strep b-m (s. Agalactie ami neked is van) is nőgyógyászati szűrés szerint, plusz több teszt visszajött teljesen negatívan, egyszer ránézésre diagnosztizaltak kevert bakterialisra és többször gombára is. Bőr és nemibeteg gondozóban chlamydiát találtak.
2020. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Privatra nem valaszolok, ne ott írj kérlek . Ugy nem derült ki, hogy nőgyógyász nem szűr mindenre csak a gyakoribb fertőzésekre. Bőr és nemibeteg gondozoban széleskörűbben tesztelnek ott rögtön ki is derült mi a fő ok. Neten fent vannak elérhetőségek.

Negatív eredmény simán lehet bármilyen tesztre, ha nem azt keresik ami a gondot okozza. Ha a nőgyógyász gombára kér tesztet a laboros arra nézi meg a mintát és így tovább. Ha nem talál gombát negatív az eredmény miközben jelen van más kórokozó, de nem annak megfelelően készíti elő a mintát és a tenyésztést, így észre sem veszik.

2020. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés soha nem voltam felfázva pedig elvileg az egyik fő tünet. De nemibeteg gondozóban nem csak arra néznek. Ureaplasma, herpesz, gonorrea, hpv, mycoplasma, gardnerella, trichomonas. Ezek a nőgyógyász által végzett tesztben nincsennek
2020. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat !

Utolso : javasoltad az std szurest- eztbor es nemibeteg gondozób végeztek neked ?menjek oda ?

Vagy ezt miket felsoroltal államilag nem csinaljak meg (?)

2020. febr. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!