Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltál már annyira elgyengülve...

Voltál már annyira elgyengülve hogy ölben kellett vinni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mi okozta?

Betegség? Kimerültség? Rosszullét? Ital?

Hogy élted meg? Vagy nem is nagyon emlékszel rá?



19L



2020. febr. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Kimerültség.

Szültem, a gyerek nem aludt éjszaka, nappal pedig a szakdolgozatomat fejeztem be ill. diplomaztam.

Diplomaoszto után képtelen voltam kiszallni a kocsiból.

Utána a kórházban ébredtem a köztes időre nem emlékszem.


1 hétig kellett maradnom, rossz volt, mert az apának kellett behordani a gyereket szoptatni stb. Nem volt egyszerű, de ez van.

2020. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
7 éves voltam, csúnya tüdőgyulladás nyáron, 41 fokos lázam volt, és olyan szinten rosszul voltam, hogy alig fogtam fel valamit a környezetemből. Apa rakott be a kocsiba és vitt a kórházba, mert nem ment le a lázam. A kocsiútról nem nagyon vannak emlékeim, csak azokra a pillanatokra emlékszem, amikor már bent voltam és lejjebb ment a láz.
2020. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a kérdezőnek 19 évesen nem ilyen gondjai vannak.

Egyszerűen csak hétvégi buli miatt ketes mentséget magának.

2020. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Műtéti altatás okozta a rosszullétet/ájulást. A folyosóról vitt vissza a szobába az ápoló. (wc-re indultam volna, csak éppen nem jutottam el). Nem emlékszem rá, ájulás után mondta el anyum, hogy mi történt velem.
2020. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor kezemről levették a gipszet. Kora reggel, nem is ettem, mellé elvileg az addig elszorított kezembe kezdett visszatérni az élet, minden összejátszott szépen.
2020. febr. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!