Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az utóbbi alkalmakkal 25-28...

Az utóbbi alkalmakkal 25-28 napra jött meg a menstruációm. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban a 28 napos ciklusaim rövidebbek lettek. Általában 26. Napon jön meg, most viszont 25. Napon.


Ez normális?


2020. febr. 25. 06:56
 1/5 anarchy666 ***** válasza:
100%
Igen. 21 és 35 napon belül normálisnak számít.
2020. febr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Komolyan 3 napon rugózol? Ezt nevezik bombabiztos rendszeres ciklusnak.
2020. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget és a választ.


Mivel nekem eddig 28 napos ciklusaim voltak, kicsit meglepett, hogy az utóbbi hónapokban 25-28 nap között jött meg.


Lehet az államvizsga és az új munkahely miatti stressz befolyásolta?

2020. febr. 25. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Egy előző kérdésnél is írtam hogy nem vagyunk gépek. Nem fogunk mindig ugyanúgy menstruálni, nem fog mindig ugyanannyi napra megjönni és nem lesz mindig ugyanannyi a mennyisége a vérnek.

De attól se ijedj majd meg ha 1 hetet késik mert tuti lesz olyan is.

2020. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:

Régen, tizenévesen és huszonéves korom elején 31-33 napra jött mindig. Aztán egy esemény utáni tabletta és az elhízás felborította az egészet, kb. két és fél évig egyáltalán nem jött meg. Mikor elkezdtem fogyni és aktívabb életet élni (könnyű fizikai munka), akkor újra elkezdett megjönni, és azóta is tartja a kb. 29-31 napot. Tehát rövidebb lett. Ami változott még, hogy míg korábban sokszor észre sem vettem, csak a mosdóban, hogy megjött, most van neki egy "introja", kb. fél nap, mikor már rózsaszín, de még nem vérzik és fura érzésen kívül nincs más, és aztán elkezd fokozatosan egyre jobban görcsölni.


Szóval igen, normális. Bármikor előfordulhat ilyen, hogy változik a hossza vagy akár az erőssége, a tünetei.

2020. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!