Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi állhat az erős derék-...

Mi állhat az erős derék- illetve alhasi fájdalom és a barnázás mögött?

Figyelt kérdés
Körülbelül 10-12 napja voltam együtt a barátommal, a menstruációmnak kb. 5-7 nap múlva kéne megjönnie, de ma a megszokottnál sötétebb, afféle barnázásom volt. (Eddig soha nem tapasztaltam ilyet) Az együttlét utáni héten folyamatos hátfájást tapasztaltam, 3-4 napja pedig erős görcsöket. Egyszer volt hányingerem az együttlét után kb az 5. napon, de éppen influenzás vagyok, és arra gondoltam ez okozhatja ezt a tünetet. Viszont szokott fájni a fejem és szédülök is. Lehetséges, hogy teherbe eshettem?

2020. febr. 26. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Esélytelen, hogy terhes tüneteid vannak ilyen hamar. A barnás folyásod milyen volt? Kicsit mintha vizes lenne? Nincs véletlenül cisztád?
2020. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nincsenek terhestünetek! Menzesz előtt vagy, menzesz előtt meg mint tudjuk, a terhestünetek megegyeznek a premenstruációval.
2020. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!