Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyós nyálka szerű cucc lóg...

Folyós nyálka szerű cucc lóg le onnan, mitől?

Figyelt kérdés

2x fordul ilyen velem elő.

Mikor a wc-n vagyok akkor ilyen nyúlós nyálka szerű cucc lógott a puncimból, tudom fehérfolyás és hasonló, de még nem "lógott le" onnan. Általában a bugyin szokott lenni de most a puncimból lógott le a fehér nyálka. Mitől van ez? 2x látom ezt.korábban nem volt még. 22l-



2020. febr. 26. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció környékén fordul elő. Tehát peteérésed van. Kb. két hét múlva számíthatsz a következő menstruációdra.

Nyers tojásfehérje szerű váladék, gondolom. Természetes jelenség. Havonta jelentkezik majd. Eddig is volt kisebb-nagyobb mértékben, csak lehet, hogy nem tűnt fel.

2020. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pontosan köszönöm a gyors válaszod. mostanában sűrűbben van mensim is az fura volt.
2020. febr. 26. 22:57
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy nem vagyok terhes se semmi akkor ez normális úgy néz ki .:/
2020. febr. 26. 22:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezzel menjek el amúgy orvoshoz, MEG HA ELMENNÉK mit mondanék neki? :( nem hinném hogy ez normális lenne ha nem élek semmilyen nemi életet. bár lehet nem így van
2020. febr. 26. 23:30
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és bocsi ha undin írtam le de máshogy tényleg nem tudtam...ilyen fehér tojásfehérje szerű cucc csüng le, sőt néha mensikor is persze akkor vér. mostanában meg sűrűbben van a mensim, kb alig telt el 3 hét és megint megjött ilyen hamar sosem volt aggódom
2020. febr. 26. 23:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek mennél ezzel orvoshoz?! Természetes folyamat.
2020. febr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Döbbenet, hogy 22 évesen mennyire nem vagy tisztában a tested működésével. ez egy teljesen normális dolog, minden nőnél van peteéréskor.
2020. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, a számból vetted ki a szót...

Teljesen normális a dolog, annyi hogy most akkor mentél wcre, mikor még nem jött ki teljesen.

2020. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi ha hülyének tűnök de ilyen még nem történt velem és ezért jöttem ide kérdezgetni azt csak szabad nem? és ha ettől jobb embernek gondoljátok magatok igen buta vagyok érzelmileg és agyilag, nem kell azért bele gázolni a lelkembe. normális kérdést nem lehet ide feltenni okoskodó és kötkedő trollok nélkül..szégyen
2020. febr. 27. 17:04
 10/10 A kérdező kommentje:
na mindegy a lényeg megkaptam a választ ennyi.csá
2020. febr. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!