Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tudom mikor volt az ovuláci...

Ha tudom mikor volt az ovulációm, akkor egyértelműen terhesség miatt késik?

Figyelt kérdés
Február 12-én ovulaltam a tünetek alapján. Tegnap kellett megjöjjön, de nem jött. Ma sincs semmi jele. Óvszerrel védekeztünk. Lehetek terhes?
2020. febr. 27. 18:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már mutatja a teszt, ha véletlen becsúszott? Nem szeretnénk gyereket, nemrégen vagyunk együtt.
2020. febr. 27. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció nem óra mű pontosságú, az ovuláció sem, napokat csúszhatnak. Ha terhes vagy, már kimutatja igen.
2020. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy valami miatt nagyon hosszú lett a ciklus második fele. Nem voltam terhes és 99%ban biztos voltam az ovulacioban. Neha eloforfulhat ilyen
2020. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Honnan vagy biztos az ovulacioban? Ha csak erzed az nem jelent semmit. En ebben a ciklusban lettem terhes, mertem reggeli hot hasznaltam lh tesztet es volt ovus fajdalmam is minden jel arra utalt hogy jan 21en volt ovum es 10 nappal utana mar a teszt is pozitiv lett de uh alapjan 24en volt ovum igy a teszt mar 7 nappal ovu utan pozi lett. Volt mar olyan ciklusom is amikor ereztem az ovit de megsem repedt meg na akkor sokat kesett es a hom sem emelkedett meg. Volt olyan is hogy kb a 30. ciklusnapon ereztem az ovut a hom is elkezdett emelkedni majd 5 nap mulva megjott (13 nap mulva kelett volna) es a hom is leesett
2020. febr. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!